Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - strona oficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Chorkówka Nafta - Sieniawa Wisłok
Jasienica - Karpaty ll Krosno
Zręcin Tęcza - Nowosielce Szarotka
PIASTOVIA Miejsce Piastowe - Kobylany Victoria

Dobry mecz i zwycięstwo z Brzozovią

• autor: mate17, 2014-10-18 16:45

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała mecz w ramach 12 kolejki ligi okręgowej. Partyzant na własnym stadionie pokonał Brzozovie Brzozów aż 6:3. Na początku meczu przeważaliśmy byliśmy dłużej przy piłce do czasu gdy straciliśmy pierwszą bramkę, później  oddaliśmy inicjatywę rywalom lecz to my strzeliliśmy bramkę i znów gra toczyła się pod nasze dyktando. Wszystko układało się dobrze stwarzaliśmy sobie sytuacje, nie daliśmy grać rywalom, lecz po nie mocnym strzale z dystansu nasz bramkarz popełnił olbrzymi błąd, piłka wypadła mu z rąk i wleciała do bramki. Po tej bramce do naszego zespołu wdarł się okres zawahania i niepewności jednak na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i zdeterminowani że strzeliliśmy rywalowi aż 5 bramek, głównie za sprawą Maćka Moskala, który zdobył  hat-tricka oraz Tomka Kielara (zanotował 3 asysty).Niemnie jednak na pochwałę zasługuje cała drużyna za walkę i nieustępliwość. Po pierwszej fatalnej połowie w wykonaniu defensywy Partyzanta, w drugiej gospodarze, nie popełnili znaczących błędów, dobrze także w drugiej połowie spisywał się bramkarz który popisał się kilkoma ważnymi interwencjami. Warto również wspomnieć, że było to nasze pierwsze zwycięstwo nad wyżej notowanym w tabeli rywalem.

Partyzant Mal-Bud1 Targowiska - Brzozovia Brzozów  6:3 (1:2)

0-1 ?

1-1 Marcin Różycki

1-2 ?

2-2 Maciej Moskal

3-2 Łukasz Leś

4-2 Maciej Moskal

5-2 Łukasz Leś

5-3 ?

6-3 Maciej Moskal

autor: ~jurek 2014-11-09 13:44:53

avatar A gdzie się podział napastnik Mateo ROTTWEILER? W Bayernie M. czy w Karpatach. Chętnie Go mogę zakupić do klubu trzecioligowego z czołówki jeśli jest tylko wolny. Muszę tylko Jego zapytać, a nie mam numeru ani e-maila.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Partyzant Targowiska 5:2 Zręcin Tęcza